+420 596 114 077
Po - Pá 7.00 - 15.00
Distributor
Convertor
00 KčKošík
3M Novec chlazení

Teplovodivé kapaliny

Testing Liquid3M Novec speciální kapaliny nabízí široké spektrum termofyzikálních vlastností pro rozličné aplikace. Kapaliny Novec jsou využívány např. v systémech imerzního chlazení počítačů, teplotního testování elektronických součástek, sublimačního sušení ve farmakologii i chlazení vojenské techniky.

Kapaliny Novec určené pro termální management vynikají zejména skvělými dielektrickými vlastnostmi, širokým rozpětím bodů varu, výbornou kompatibilitou s klíčovými materiály, spolehlivostí, nenáročností na údržbu a velice nízkou toxicitou. Mají vysokou odolnost a nepoškozují elektronické zařízení ani integrované obvody, jsou nehořlavé a šetrné k životnímu prostředí.

Přehled produktů zde

3M™ Novec™ 7500 Engineered Fluid
Šetrnost k životnímu prostředí a tepotní rozpětí v kapalném stavu (-100 °C až 130 °C) činí z kapaliny Novec 7500 výhodné řešení pro výrobce polovodičů a jiné elektroniky.

Infromace o produktu zde

3M™ Fluorinert™ Electronic Liquid FC-40 a FC-770
Fluorinertní kapaliny FC-40 a FC-770 s vysokým bodem varu (155 °C, resp. 127 °C) jsou využívány hlavně v chladicích aplikacích při výrobě elektroniky a také při testování elektronikcých zařízení.

 

Pro bližší info o prodeji těchto speciálních kapalinách nás prosím kontaktujte na tel. 

Žádný produkt nenalezen